| For Use With | LattePanda |
| Length | 34.5mm |
| Width | 34.5mm |
| Height | 10mm |
| Dimensions | 34.5 x 34.5 x 10mm |
| Mounting | PCB Surface Mount, Screw |
| Colour | Blue |
| Material | Aluminium |
| Special Features | This Heat Sink and Fan Combo Will Cool the CPU for Smooth Performance, The Fan Keeps the Unit Running at a Stable Temperature |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.