| Supply Voltage | 12 V dc |
| Height | 131.5±0.5mm |
| AC or DC Operation | DC |
| Width | 136mm |
| Power Consumption | 3W |
| Maximum Current | 250mA |
| Depth | 28mm |
| Dimensions | 136 x 28mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.