| Supply Voltage | 115 V ac |
| AC or DC Operation | AC |
| Power Consumption | 25W |
| Depth | 57mm |
| Dimensions | 150 x 57mm |
| Air Flow | 370m³/h |
| Noise Level | 63dB |
| Bearing Type | Ball |
| IP Rating | IP54 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.