| Supply Voltage | 85 → 265 V ac |
| AC or DC Operation | AC |
| Power Consumption | 14W |
| Depth | 52mm |
| Dimensions | 172 x 52mm |
| Air Flow | 350m³/h |
| Noise Level | 50dB |
| Fan Speed | 2850rpm |
| Bearing Type | Ball |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.