| Supply Voltage | 230 V ac |
| Height | 92mm |
| AC or DC Operation | AC |
| Width | 92mm |
| Power Consumption | 6W |
| Depth | 25.4mm |
| Dimensions | 92 x 92 x 25.4mm |
| Air Flow | 45m³/h |
| Noise Level | 29dB(A) |
| Fan Speed | 2150rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Bearing Type | Ball |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.