| Supply Voltage | 12 V dc |
| AC or DC Operation | DC |
| Power Consumption | 800mW |
| Dimensions | 92 x 92 x 25mm |
| Air Flow | 61m³/h |
| Noise Level | 23dB |
| Fan Speed | 1950rpm |
| Bearing Type | Ball |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.