| Unit Type | Evaporative Cooler |
| Water Tank Capacity | 20L |
| Noise Level | 60dB |
| Air Flow | 1130m³/h |
| Height | 1050mm |
| Width | 660mm |
| Depth | 445mm |
| Supply Voltage | 220 V |
| Input Power Rating | 120W |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.