| Device Type | Surge Protector |
| Voltage Protection Rating | 110 → 230 V dc, 110 → 415V ac |
| Series | Eaton Moeller |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Length | 26.2mm |
| Width | 80mm |
| Depth | 69.6mm |
| Dimensions | 26.2 x 80 x 69.6mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.