| Series | Housemaster |
| Number of Ways Total | 4 |
| Current Rating | 80A |
| Dimensions | 256 x 155 x 110mm |
| Housing Material | Steel |
| International Protection Rating | IP30 |
| Depth | 110mm |
| Width | 155mm |
| Length | 256mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.