| External Dimensions | 200 x 320 x 265mm |
| Body Material | Steel |
| Colour | Blue |
| Finish | Powder Coated |
| IP Rating | IP23 |
| External Height | 265 mm |
| External Length | 200 mm |
| External Width | 320 mm |
| Series | BGUK |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.