| Material | ABS |
| External Dimensions | 30 x 20 x 15mm |
| Wall Thickness | 1mm |
| External Height | 15 mm |
| External Length | 30 mm |
| External Width | 20 mm |
| Maximum Operating Temperature | +94°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.