| Internal Dimensions | 118.8 x 114 x 34.75mm |
| Internal Length | 119 mm |
| Internal Width | 114 mm |
| Internal Height | 35 mm |
| Body Material | Polycarbonate |
| Number of Pins | 24 |
| Series | AIPEX |
| Pin Pitch | 4.2mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.