| Dimensions L x W x H | 56 x 40 x 23mm |
| Dimensions (L x W x H) | 56 x 40 x 23mm |
| Material | Polypropylene |
| Length | 56mm |
| Width | 40mm |
| Height | 23mm |
| IP Rating | IP20 |
| Colour | Grey |
| Number of Ways | 4 |
| Series | Q 4-L |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.