| Dimensions L x W x H | 80 x 80 x 52mm |
| Material | Polystyrene |
| Length | 80mm |
| Width | 80mm |
| Height | 52mm |
| IP Rating | IP65 |
| Colour | Grey |
| Number of Ways | 8 |
| Series | Abox |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.