| Dimensions L x W x H | 110 x 110 x 50mm |
| Material | PVC |
| Length | 110mm |
| Width | 110mm |
| Height | 50mm |
| IP Rating | IP40 |
| Colour | White |
| Series | DLPlus |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.