| Dimensions L x W x H | 58 x 64 x 34mm |
| Dimensions (L x W x H) | 58 x 64 x 34mm |
| Material | Polyamide |
| Length | 58mm |
| Width | 64mm |
| Height | 34mm |
| IP Rating | IP65 |
| Number of Terminals | 0, - |
| Number of Ways | 2 |
| Series | Euromas Polymas |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.