| Body Material | Aluminium, Steel |
| External Length | 350 mm |
| External Width | 430 mm |
| External Height | 149 mm |
| External Dimensions | 350 x 430 x 149mm |
| Colour | Grey |
| Series | MS |
| Ventilated | Yes |
| Weight | 4.6kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.