| Body Material | Aluminium, Steel |
| External Length | 230 mm |
| External Width | 160 mm |
| External Height | 88 mm |
| External Dimensions | 230 x 160 x 88mm |
| Colour | Grey |
| Series | MS |
| Weight | 1.5kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.