| Body Material | Aluminium |
| External Length | 200 mm |
| External Width | 111.2 mm |
| External Height | 43.6 mm |
| External Dimensions | 200 x 111.2 x 43.6mm |
| Colour | Silver |
| Series | HEN |
| Weight | 565g |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.