| Body Material | ABS |
| External Length | 108 mm |
| External Width | 66 mm |
| External Height | 22.4 mm |
| External Dimensions | 108 x 66 x 22.4mm |
| Colour | Black |
| Series | PCMC |
| Standards Met | UL 94 HB |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.