| Body Material | Cold Rolled Steel |
| External Length | 367 mm |
| External Width | 146 mm |
| External Height | 115 mm |
| External Dimensions | 367 x 146 x 115mm |
| Colour | White |
| Ventilated | Yes |
| Carrying Handle | No |
| Standards Met | RoHS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.