| Body Material | Cold Rolled Steel |
| External Length | 270 mm |
| External Width | 190 mm |
| External Height | 70 mm |
| External Dimensions | 270 x 190 x 70mm |
| Colour | Grey |
| Ventilated | No |
| Carrying Handle | No |
| Standards Met | RoHS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.