| Body Material | Cold Rolled Steel |
| External Length | 230 mm |
| External Width | 80 mm |
| External Height | 40 mm |
| External Dimensions | 230 x 80 x 40mm |
| Colour | Grey |
| Ventilated | No |
| Carrying Handle | No |
| Standards Met | RoHS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.