| Body Material | Steel |
| External Length | 279 mm |
| External Width | 203 mm |
| External Height | 131 mm |
| External Dimensions | 279 x 203 x 131mm |
| Colour | Black |
| Ventilated | Yes |
| Carrying Handle | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.