| Body Material | Noryl |
| External Length | 144 mm |
| External Width | 138 mm |
| External Height | 72 mm |
| External Dimensions | 72 x 138 x 144mm |
| Colour | Black |
| Ventilated | No |
| Carrying Handle | No |
| Standards Met | RoHS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.