| Body Material | Steel |
| External Length | 178 mm |
| External Width | 305 mm |
| External Height | 175 mm |
| External Dimensions | 178 x 305 x 175mm |
| Colour | Beige, Grey |
| Ventilated | Yes |
| Carrying Handle | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.