| Body Material | ABS |
| External Length | 210 mm |
| External Width | 125 mm |
| External Height | 70 mm |
| External Dimensions | 210 x 125 x 70mm |
| Colour | White |
| IP Rating | IP40 |
| Series | Flat-Pack Case |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.