| Body Material | Polymer |
| External Length | 189.2 mm |
| External Width | 56 mm |
| External Height | 172.7 mm |
| External Dimensions | 189.2 x 56 x 172.7mm |
| Colour | Black |
| Series | ModICE LE |
| Standards Met | RoHS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.