| Body Material | Aluminium |
| External Length | 41 mm |
| External Width | 74 mm |
| External Height | 15 mm |
| Colour | Black |
| External Dimensions | 41 x 74 x 15mm |
| Special Features | Internal Groove |
| Series | MXA |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.