| Body Material | Aluminium |
| External Length | 200 mm |
| External Width | 130 mm |
| External Height | 35 mm |
| Integral Battery Compartment | No |
| Display Window | No |
| Colour | Black |
| External Dimensions | 200 x 130 x 35mm |
| Push Buttons | No |
| Internal Mounting Type | PCB Mounted |
| Series | MXA |
| Keypad Recess | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.