| Body Material | ABS |
| External Length | 137.2 mm |
| External Width | 81.3 mm |
| External Height | 22.9 mm |
| Integral Battery Compartment | Yes |
| Display Window | Yes |
| Colour | Black |
| External Dimensions | 137.2 x 81.3 x 22.9mm |
| Series | HRP |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.