| Body Material | ABS |
| External Length | 152 mm |
| External Width | 82.5 mm |
| External Height | 24.1 mm |
| Integral Battery Compartment | Yes |
| Display Window | Yes |
| Colour | White |
| External Dimensions | 152 x 82.5 x 24.1mm |
| Series | HR |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.