| Body Material | ABS |
| External Length | 110 mm |
| External Width | 110 mm |
| External Height | 63 mm |
| Integral Battery Compartment | Yes |
| Colour | White |
| External Dimensions | 110 x 110 x 63mm |
| Series | Art-Case |
| Keypad Recess | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.