| Body Material | Steel |
| External Length | 300 mm |
| External Height | 1200 mm |
| External Width | 1000 mm |
| External Dimensions | 1200 x 1000 x 300mm |
| Range | Spacial |
| IP Rating | IP55 |
| Series | NSYS3D |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.