| Output Power | 200W |
| Air Flow | 13.8m³/h |
| Supply Voltage | 24V dc |
| Surface Temperature | +50 °C, +65°C |
| Depth | 90mm |
| Height | 75mm |
| Width | 65mm |
| Series | CS 028 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.