| Air Flow | 30m³/h |
| Input Power Rating | 250W |
| Supply Voltage | 110 → 230V ac |
| Surface Temperature | -40 → +50°C |
| Depth | 98.7mm |
| Height | 88.2mm |
| Width | 67mm |
| Series | 7H |
| Frequency | 50 Hz, 60Hz |
| Nominal Current | 1A |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.