| Body Material | Aluminium |
| External Length | 250 mm |
| External Width | 170 mm |
| External Height | 50 mm |
| External Dimensions | 250 x 170 x 50mm |
| Weight | 230g |
| Colour | Black, Silver |
| Series | YM |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.