| Body Material | Aluminium |
| External Length | 75 mm |
| External Width | 100 mm |
| External Height | 47.5 mm |
| External Dimensions | 75 x 100 x 47.5mm |
| Weight | 100g |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Silver |
| Series | TS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.