| Body Material | Aluminium |
| External Length | 150 mm |
| External Width | 110 mm |
| External Height | 70 mm |
| External Dimensions | 150 x 110 x 70mm |
| Weight | 205g |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Silver |
| Series | TS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.