| Body Material | Aluminium |
| External Length | 181.3 mm |
| External Width | 270 mm |
| External Height | 66.2 mm |
| External Dimensions | 181.3 x 270 x 66.2mm |
| Weight | 760g |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Black |
| Series | CF |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.