| Body Material | ABS |
| External Length | 228 mm |
| External Width | 216 mm |
| External Height | 76 mm |
| External Dimensions | 228 x 216 x 76mm |
| Sloped Front | No |
| Colour | Grey, White |
| Series | DeskCase 190 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.