| Body Material | Aluminium, Steel |
| External Length | 180 mm |
| External Width | 196 mm |
| External Height | 100 mm |
| External Dimensions | 180 x 196 x 100mm |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Grey |
| Series | 500 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.