| Body Material | ABS |
| External Length | 165 mm |
| External Width | 90 mm |
| External Height | 47.5 mm |
| External Dimensions | 165 x 90 x 47.5mm |
| Sloped Front | Yes |
| Colour | Black |
| Series | BoPad |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.