| Air Flow | 265m³/h |
| Internal Circuit Air Flow | 265m³/h |
| External Circuit Air Flow | 265m³/h |
| Supply Voltage | 230V ac |
| Dimensions | 280 x 550 x 150mm |
| Depth | 150mm |
| Height | 550mm |
| Width | 280mm |
| Weight | 10kg |
| Series | SK |
| Cooler Type | Air Conditioner |
| Frequency | 50/60Hz |
| Nominal Current | 2A |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.