| Maximum Cooling Power | 1000W |
| Air Flow | 0.4m³/h |
| Internal Circuit Air Flow | 345m³/h |
| Input Power Rating | 37W |
| Supply Voltage | 230V ac |
| Dimensions | 280 x 550 x 120mm |
| Depth | 120mm |
| Height | 550mm |
| Width | 280mm |
| Weight | 9kg |
| Series | SK 3364 |
| Cooler Type | Water Cooler |
| Frequency | 50Hz |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.