| Maximum Cooling Power | 580W |
| Air Flow | 280 m³/h, 345m³/h |
| Noise Level | 63dB(A) |
| Input Power Rating | 337W |
| Supply Voltage | 230V ac |
| Dimensions | 565 x 212 x 310mm |
| Depth | 310mm |
| Height | 565mm |
| Width | 212mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.