| Number of Gangs | 1 |
| Depth | 30mm |
| Series | Logic Plus |
| Colour Shade | MK White |
| Width | 87mm |
| Length | 87mm |
| Colour | White |
| Finish | Gloss |
| Dimensions | 87 x 87 x 30mm |
| IP Rating | IP20 |
| Fixing Standard | BS |
| Height | 87mm |
| Colour Family | White |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.