| Type | Plinth |
| For Use With | Enclosure |
| Door Type | Opaque |
| Colour | Grey |
| External Dimensions | 100 x 400 x 200mm |
| External Depth | 200mm |
| External Height | 100 mm |
| External Width | 400 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.