| Product Type | Pressure Relief Vent |
| Series | ClimaSys |
| Thread Size | M12 |
| Width | 120mm |
| Height | 30mm |
| Diameter | 10.2 mm |
| Material | PA 6 |
| IP Rating | IP68 |
| For Use With | Thalassa PLM, Thalassa PLS, Thalassa TBP, Thalassa TBS |
| Quantity | 10 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.