| Type | Adapter |
| For Use With | 10 mm, Busbar With Cross Section Height 5 |
| Width | 20mm |
| Material | ABS, Polyamide |
| Dimensions | 20 x 215mm |
| Height | 215mm |
| Colour | RAL7035 |
| Series | SV |
| Quantity | 1 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.